ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی - لیست قیمت ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی - نمایندگی ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی - خرید ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی - ارزانترین: ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی - ارسال (ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی | بروز رسانی دوشنبه, 04 تیر 1403 ساعت 12:15:53.

 

ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی | کد کالا: 121553


 

 


AIRSELL.IR :آخرین قیمت واقعی خرید و فروش اینترنتی ، نقد و بررسی ، مشخصات ، انواع NEW⊹ کولر گازی ال جی LG به همراه بررسی های تخصصی .

 

NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++

NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) با گرید A+++ یکی از بهترین NEW⊹ کولر گازی های موجود در بانه می باشد. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )،فین طلایی،برد دی سی اینورتر NEW و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه کولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW

NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW

 NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. NEW⊹ کولر گازی کم مصرف ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) یکی از NEW⊹ کولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این NEW⊹ کولر گازی دیواری اینورتر NEW ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) ارزشمند یا بهتر بگوییم NEW⊹ کولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت NEW⊹ کولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف با کمپرسور اینورتر NEW و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در NEW⊹ کولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این NEW⊹ کولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) با استفاده از تکنولوژی جدید فن ( skew fan ) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای NEW⊹ کولر گازی بیگ اینورتر NEW مدل 2022 می باشد این NEW⊹ کولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین کولرهای گازی به شمار می‌رود. کولرگازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد ( تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود ). NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بیگ اینورتر NEW دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) خود را خریداری کنید.

 

فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) خود را خریداری کنید.

سیستم اینورتر NEW NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

در NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در NEW⊹ کولر گازی 2022 ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) به خاطر برد اینورتر NEW یا همان دی سی اینورتر NEW رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن NEW⊹ کولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف برق کمتری نسبت به NEW⊹ کولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) 2022 برد اینورتر NEW برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع NEW⊹ کولر گازی های دی سی اینورتر NEW با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر NEW شده‌است.

 

سیستم اینورتر NEW NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

خنک کنندگی سریع NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW بانه

یکی از خصوصیات این کولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند NEW⊹ کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد NEW⊹ کولر گازی تهیه نموده ایم.

 

خنک کنندگی سریع NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW بانه

ویژگی اسمارت NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

ویژگی اسمارت اسکن برداری در NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. NEW⊹ کولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) در رده کم مصرف ترین NEW⊹ کولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این NEW⊹ کولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

ویژگی اسمارت NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

شمامی توانید با استفاده از این NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین NEW⊹ کولر گازی سرد و گرم ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر NEW⊹ کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید NEW⊹ کولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن NEW⊹ کولر گازی باشید.

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

پرتاب باد تا 20 متر NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

معمولا فروشندگان NEW⊹ کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود. NEW⊹ کولر گازی اسپیلت ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد NEW⊹ کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد NEW⊹ کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید NEW⊹ کولر گازی بانه موثر باشد.

 

پرتاب باد تا 20 متر NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG )

جریان هوای 4 طرفه NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW

شبکه های داخل یونیت داخلی NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی NEW⊹ کولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این NEW⊹ کولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

جریان هوای 4 طرفه NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW

جریان هوای 4 طرفه NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW

فین های طلایی NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف NEW⊹ کولر گازی اینورتر NEW ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) می شود.کمپرسور کولرهای کم مصرف ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. NEW⊹ کولر گازی و اسپلیت اینورتر NEW ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) در قسمت یونیت خارجی دستگاه ( کندانسور ) با بکارکیری پره ( فین ) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

فین های طلایی NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه

گاز خنک کننده R410a NEW⊹ کولر گازی بانه

در جدیدترین مدل NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور NEW⊹ کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی NEW⊹ کولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

گاز خنک کننده R410a NEW⊹ کولر گازی بانه

حوالت خواب NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.کولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا( در مدل های سرد و گرم ) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را ( در حالت سرما ) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و ( در حالت گرما ) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

 

حوالت خواب NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) بانه

 

حالت کم صدا NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه کولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل ( db ) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. کولر های گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

حالت کم صدا NEW⊹ کولر گازی ال جی (AIRSELL.IR) ( LG ) اینورتر NEW

 

 

 

 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی | بروز رسانی دوشنبه, 04 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " ویژگی، کولر گازی ال جی قیمت نمایندگی " .