banner new 3

ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف در بانه

LG

OGeneral

Mitsobishi

ارزانترین قیمت کولرگازی در بانه

LG

O'General

Mitsubishi

ارسال رایگان

ارسال رایگان درب منزل شما به تمام نقاط ایران

کم مصرف

کولرهای LG, Mitsobishi و OGeneral کاملا کم مصرف و بهینه برای استفاده شما

اینورتر دار

کولرهای گازی اینورتر به وسیله تغییر دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مکرر موتور کولرجلوگیری میکند و باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود.

5 سال ضمانت

تمامی کولرهای گازی خریداری شده از ما دارای 5 سال ضمانت کتبی می باشد

قیمت تضمینی ، کالای اصلی
شما نیازی به مراجعه حضوری ندارید! انتخاب از شما ارسال رایگان از ما

شما میتوانید با تماس از طریق شماره موبایل های زیر کولرگازی موردنظر خود را انتخاب کرده تا در اسرع وقت رایگان برای شما ارسال شود


هر نقطه از ایران که باشید!

09189971525 - 09189971107

نمایندگی کولرهای:  LG , Mitsubishi, O'General

کولر گازی کولرگازی گلدایرانیان

بلاگ

ما در این آموزش قصد داریم نحوه را ه اندازی بخاری کولرگازی یا اصطلاحاً استفاده از کولرگازی در حالت گرمایش راداریم

کولرگازی عموماً وسیله سرمایشی نبوده و بعد از تولید هرساله به امکانات آن اضافه‌شده است، یکی از این امکانات که شدیداً مورداستفاده قرارگرفته شده است و کاربردی است استفاده از گرمایش یا قرار دادن کولرگازی در حالتی که بتوان در زمستان برای ایجاد هوای گرم از آن استفاده نمود.

یکی از داغترین مباحث در تهویه مطبوع و صنعت سرمایش و گرمایش تفاوت بین دو مبرد R22 و R410A بوده است. یک خانه برای خرید گاز فریون دانستن تفاوت بین این دو گاز برای گرفتن تصمیم بهتر بسیار مهم است .در زیر ما به تفاوت این دو می پردازیم.

آیا تا به حال فکر کرده اید که تفاوت بین کولر گازی اینورتر و کولر گازی معمولی چیست؟ در این مطلب ۵ مورد از مزایا کولر گازی اینورتر(کم مصرف) نسبت به کولر گازی عادی را خواهید خواند.

فصل تابستان کم کم از راه می‌ رسد و اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که هنوز اقدامی برای سیستم برودتی منزل خود نکرده‌ اید و زیاد تمایل به استفاده از کولرهای آبی ندارید یا این‌که شرایط اقلیمی شهر محل سکونت شما، استفاده از کولرهای آبی را غیرممکن کرده، بدون تردید چاره‌ ای جز انتخاب کولرهای گازی نخواهید داشت.
چگونه کولر گازی مناسب بخریم؟

مشاهده کل مطالب این بخش